سه شغل مناسب برای استارت آپ کانادا

 

شغل مناسب برای استارتاپ کانادا

ایده های مربوط انرژی های پاک و تجدیدپذیر

 

ایده های مربوط انرژی های پاک و تجدید پذیر

در این مقاله به شغل هایی که اقدام برای آن ها برای ویزای سرمایه گذاری استارت آپ کشور کانادا مفید است می پردازیم.کشور کانادا در زمینه محیط زیست بسیار فعال است و شاید بخشی از این مربوط به محیط زیست وسیع و تنوع زیستی در آن باشد. کانادا شرایط ویژه ای را برای استارت آپ با موضوع انرژی های سبز در نظر گرفته است. صنعت انرژی خورشیدی در کانادا با توجه به شرایط اب و هوایی کانادا بسیار مورد توجه قرار گرفته است و شرکت ها از طریق خرید زمین در مناطق روستایی و نصب پنل های خورشید در زمین و انتقال آن به مناطق روستایی می توانند برای خود کسب درامد کنند. استارت آپ های این حوزه فقط مربوط به حوزه انرژی خورشیدی نیست و حوزه های زیادی را در زمینه انرژی های پاک در بر می گیرد.

 

شغل مناسب برای استارتاپ کانادا

خانه های هوشمند

 

خانه های هوشمند در استارت آپ کانادا

امروز کمتر کسی است که با خانه های هوشمند آشنا نباشد. تنظیم دما و نور خانه به صورت اتوماتیک یا برنامه داده شده. چک کردن موجودی یخچال خانه و سفارش به فروشگاه به طور اتوماتیک تا کنترل هرچیزی که در خانه احتیاج دارید در خانه هوشمند به طور اتوماتیک و با بهره وسیعی از تکنولوژی صورت می گیرد.

طبق بررسی های انجام شده امارها نشان از این میدهند که تقاضا برای خانه های هوشمند رو به افزایش است و این فرصت خوبی برای سرمایه گذاری استارت اپی در کانادا است..

نکته ای که برای برنامه نویسان قابل توجه است این است که در این فرایند از تکنولوژی های به روزی که در بستر بلاکچین فعالیت می کنند نیز با استقبال خوبی برخوردار بوده است. اگر شما برنامه نویسی به طور کلی و برنامه نویسی بلاکچین به طور اخص هستید این گزینه را بیشتر بررسی کنید.

به طور کلی با بهره گیری از اینترنت اشیا و با استفاده از سنسورهای مختلف در قسمت های مورد نظر اقدام به هوشمند کردن خانه می شود. کارهای مربوط به خانه های هوشمند رابط های قوی ای با موبایل هم احتیاج دارند تا کاربر از آن طریق تغییرات مورد نظرش در وضعیت خانه از جمله دمای خانه، ضبط برنامه ی تلویزیونی مورد علاقه، تمیز کردن خانه به وسیله ربات هوشمند و … را انجام دهد. .

 

ویزای استارتاپ کانادا

نصب فیبر نوری

 

نصب فیبر نوری در استارت آپ کانادا

در کشور کانادا نصب فیبر نوری از زمینه های خوب برای ایده های استارت آپ است. با پیشرفت تکنولوژی و نیاز مردم به اینترنت سرعت بالا  نصب فیبرنوری در کشور کانادا از روند رو به رشد خوبی برخوردار بوده.  اگر علاقمند به اینکار هستید شما میتوانید از دولت کشور استرالیا وام و کمک های بلاعوض دریافت نمایید.

 

ویزای استارتاپ کانادا

برای اخذ ویزای استارتاپ کانادا چه مسیری پیشروی ما است؟

 

برای اخذ ویزای استارت آپ کانادا چه مسیری پیشروی ما است؟

به موضوع به تفضیل در مقاله های دیگر پرداخته ایم اما  بیایید در اینجا نگاهی کلی به  روند پذیرش ویزای کشور کانادا از طریق مهاجرت بیندازیم:

بعد از این که طرح استارت آپ خود را نوشته و به کمال رساندید، باید طرح استارت آپ خود را به تایید وزارت وزارت امور داخلی کانادا برسانید و پس از تایید آن و جلب موافقت یکی از شرکت های سرمایه گذاری کانادا، شما می توانید اقدام به راه اندازی کسب و کار استارت آپ خود کنید. در ابتدا باید به جذب نیروهای لازم بپردازید که باید در نظر داشته باشید اولویت شما باید کارافرینی و بکار گیری نیروی کانادایی باشد.

همچنین باید با ارایه سندهایی نشان دهید شما به نیروهای خود حقوق متناسب با بازار کار را پرداخت نمایید.

قصد ما در این مقاله پرداختن به سه زمینه مناسب جهت ارایه ایده های استارت آپ برای مهاجرت به کشور کانادا بود. در مقاله های بعدی به زمینه هایی که نباید در استارت آپ کانادا به سراغشان برویم خواهیم پرداخت. اگر علاقه به اطلاعات جامع در زمینه مهارجرت به کشور کانادا از طریق استارت آپ دارید، به این مقاله استارت آپ کانادا گروه رویال اپلای روجوع کنید.

 

 

با کارشناسان و وکلای با تجربه رویال اپلای همراه باشید

تلفن تماس:  ۲۲۴۰۹۱۹۱-۲۲۴۰۸۱۸۱-۲۲۴۰۷۱۷۱

آدرس: ولنجک ، نبش خیابان چهاردهم، ساختمان وفا، واحد۲۰۱

برای رفتن به صفحه فرم درخواست مشاوره رایگان کلیک کنید.

دیدگاه کاربران