دریافت اقامت دائم ایالات متحده – اقامت دائم امریکا:

اگر علاقه مند به اقامت دائم ایالات متحده هستید، اطلاعاتی را که در زیر رویال اپلای ارائه کرده است بخوانید تا در مورد نحوه دریافت گرین کارت بیشتر بدانید.

 


اقامت امریکا

اقامت امریکا – اقامت دائم امریکا

 

 

گرین کارت آمریکا:

گرین کارت مدرکی است که نشان می دهد:

دارنده آن، اقامت دائم قانونی، از مزایای مهاجرت، از جمله اجازه اقامت و اشتغال در ایالات متحده امریکا، به طور رسمی برخوردار است.

 

چگونه می توان گرین کارت آمریکا دریافت کرد؟

چندین روش مختلف برای درخواست اقامت دائم ایالات متحده وجود دارد. متداول ترین روش برای دریافت گرین کارت یکی از دو روش زیر است:

 

چگونه بدانم که واجد شرایط دریافت گرین کارت از طریق مهاجرت خانواده هستم؟

ممکن است برای درخواست گرین کارت ایالات متحده با استفاده از یک درخواست خانوادگی با داشتن اقوامی که در ایالات متحده به عنوان شهروندان ایالات متحده یا دارندگان گرین کارت زندگی می کنند واجد شرایط باشید.

برخی از اعضای خانواده ممکن است واجد شرایط حمایت یا درخواست گرین کارت از شما باشند.

 

چگونه می دانم که واجد شرایط دریافت گرین کارت از طریق مهاجرت مبتنی بر اشتغال هستم؟

شما ممکن است یک کارفرمای آمریکایی داشته باشید که مایل است از شما درخواست اقامت دائم آمریکا را داشته باشد.

در این حالت ، اکثر متقاضیان در حال حاضر در ایالات متحده با ویزای کاری معتبر ایالات متحده مانند ویزای L-1 یا ویزای H-1B در ایالات متحده کار میکنند.

این درخواست های گرین کارت درخواست های مبتنی بر اشتغال نامیده می شوند .

معمولاً شامل پر کردن درخواست I-140 به مرکز خدمات واقع در حوزه قضایی محل کار می شود.

 

اقامت دائم امریکا

اقامت دائم امریکا

 


درخواست گرین کارت امریکا:

تلاش برای دریافت گرین کارت یک فرایند بسیار مهم است. هر گونه اشتباه جزئی می تواند منجر به یک تلاش ناموفق شود. وکلای مهاجرت به هزاران نفر کمک کرده اند تا موفق به اخذ اقامت دائم ایالات متحده شوند.

 

زمان پردازش گرین کارت امریکا – اقامت دائم امریکا:

می توانید انتظار داشته باشید که زمان پردازش اقامت دائم آمریکا  بیشتر از سایر ویزاهای آمریکا باشد. بر اساس USCIS ، رسیدگی به درخواست اقامت دائم (فرم I-485) از 6 ماه تا 33 ماه طول می کشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از صفحه رویال اپلای درخصوص زمان پردازش ویزای ایالات متحده در سال 2021 دیدن کنید. هنگامی که گرین کارت خود را دریافت کردید، همیشه آن را با خود همراه داشته باشید تا از هویت خود استفاده کنید.

در حالی که وضعیت اقامت دائم تا زمانی که در ایالات متحده زندگی می کنید ادامه دارد، گرین کارت شما به مدت 10 سال معتبر است. شما باید آن را قبل از تاریخ انقضا تمدید کنید. در صورت عدم اقامت معتبر در ایالات متحده ، اگر اقامت طولانی مدت خود را در خارج از کشور ادامه دهید، می توانید کارت خود را لغو کنید.

مراقب باشید که مدارکی مبنی بر اینکه ایالات متحده پایگاه اصلی شما است حفظ کنید. ارائه اظهارنامه مالیاتی، دارایی یا داشتن حساب های بانکی در ایالات متحده مدارک خوبی برای اقامت است. اگر گرین کارت شما توسط یک نماینده INS لغو شود، شما حق دارید که در برابر قاضی مهاجرت از خود دفاع کنید.

اگر شما یکی از بسیاری از افرادی هستید که به دنبال شهروند شدن در آمریکا هستند، گرین کارت بهترین گزینه شما خواهد بود. درک آنچه این کارت می تواند انجام دهد و چگونه می توان آن را دریافت کرد اولین قدم شما در جهت تبدیل شدن به یک آمریکایی جدید یا  یک نیروی کار جدید آمریکایی است.

 

چرا کمک حقوقی برای برنامه های گرین کارت آمریکا  مهم است؟

اقامت دائم ایالات متحده امریکا یک وضعیت بسیار مورد تقاضا است.

اگر فرصتی برای درخواست گرین کارت دارید، باید از خدمات حقوقی استفاده کنید تا بتوانید به هدف خود برسید. اگر از قبل گزینه های لازم مانند عضوی از خانواده که دارای تابعیت ایالات متحده هستند یا کارفرمایی که مایل به درخواست مهاجرت دائمی برای شما است را دارید ، هنوز باید برنامه  ای را ارائه دهید که افسران مهاجرت را متقاعد کند.

کارهای زیادی در خصوص  پرونده های مهاجرت وجود دارد و یک کارشناس حقوقی می داند که برای اطمینان از اینکه متقاضی بهترین قدم خود را گذاشته است باید چه کار کند.

 

چرا رویال اپلای  را برای دریافت  اقامت دائم امریکا انتخاب کنید؟

تلاش برای دریافت گرین کارت آمریکا  یک فرایند بسیار مهم است. هرگونه اشتباه کوچک می تواند منجر به یک تلاش ناموفق شود . رویال اپلای  با داشتن وکلای مهاجرتی متخصص و کارشناسان ارشد میتواند به شما کمک کند تا درپروسه دریافت گرین کارت آمریکا موفق شوید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ارشد رویال اپلای در ارتباط باشید.

ویا فرم ارزیابی انلاین مهاجرت رویال اپلای را برای دریافت مشاوره تکمیل کنید.

02122407171