دلایل تحصیل در آمریکا

دلایل تحصیل در آمریکا


تحصیل در آمریکا:

 5 دلیل و مزیتی که باعث می شود آمریکا بهترین مکان برای تحصیل باشد.

آمریکا میزبان بیشترین تعداد دانشجوی بین المللی در جهان است. آموزش با کیفیت ، برنامه درسی منحصر به فرد ، محیط چند فرهنگی و فرصت های فراوان تنها برخی از دلایلی است که بسیاری از دانشجویان بین المللی مایل به تحصیل در آمریکا هستند.

در اینجا 5 دلیل اصلی وجود دارد که چرا تحصیل در آمریکا می تواند بهترین تصمیم زندگی شما باشد.

1. برتری تحصیلی آمریکا:

آمریکا دارای تعدادی از بهترین دانشگاه ها است که بسیاری از آنها به طور مداوم در رتبه بندی دانشگاه های جهان قرار دارند. موسسات آمریکایی همچنین دارای استانداردهای آکادمیک بالایی هستند ، برای حفظ کیفیت از روش های دقیق پیروی می کنند و از پشتیبانی خوبی برخوردارند تا بتوانند آموزش عالی را به دانشجویان خود ارائه دهند. طبق رتبه بندی جهانی در سال 2019 حدود 33 دانشگاه از 100 دانشگاه های برتر مختص به آمریکا هستند. به همین ترتیب ، رتبه بندی آموزش عالی تایمز نیز هفت دانشگاه از دانشگاه های آمریکا را در لیست 10 دانشگاه برتر خود قرار داده است.

 

2. سیستم آموزشی انعطاف پذیر آمریکا:

از دلایل تحصیل در آمریکا دانشگاه ها و کالج های آمریکایی هستند که تعداد زیادی از دوره ها و برنامه ها را برای انتخاب ارائه می دهند. شما این آزادی را دارید که نه تنها محتوای دوره ، بلکه ساختار آن را نیز انتخاب کنید. در مقطع کارشناسی ، این آزادی را دارید که دوره های مختلف را قبل از اینکه در پایان سال دوم اعلام کنید ، ادامه دهید. این به کشف علاقه موضوعی شما و سپس تصمیم گیری بدون عجله کمک می کند. به طور مشابه ، برای تحصیلات تکمیلی خود ، می توانید ترجیح خود را انتخاب کنید و هنگامی که برای پایان نامه تلاش میکنید ، می توانید بر ایده هایی تمرکز کنید که می خواهید بر آنها تأکید کنید.

دلایل تحصیل در آمریکا -ویزای تحصیلی امریکا

دلایل تحصیل در آمریکا -ویزای تحصیلی امریکا3. سیستم پشتیبانی عالی آمریکا برای دانشجویان بین المللی:

دانشگاه های آمریکایی مشکلات دانشجویان بین المللی را درک می کنند و بنابراین برنامه های جهت گیری منظم ، کارگاه ها و آموزش هایی را برای ارائه کمک انجام می دهند. در واقع ، دفتر دانشجویی بین المللی به دانشجویان مانند شما کمک می کند تا با نوع جدیدی از شیوه زندگی عادت کنند . خواه یک پرسش علمی ، فرهنگی یا اجتماعی باشد ، کارکنان به صورت شبانه روزی به شما کمک خواهند کرد.

4. تنوع فرهنگی در آمریکا:

آمریکا کانون فرهنگها ، نژادها و قومیتهای مختلف است. محیط متنوع آن تضمین می کند که بین همه جوامع پذیرفته شده است و جایی برای هیچ نوع تبعیض وجود ندارد. شما با دانش جویان مناطق مختلف جهان خواهید آموخت و در نتیجه آن را به یک تجربه آموزشی غنی و محرک تبدیل می کنید. رشد در میان تنوع ، ویژگی ها و مهارت های قوی شخصیتی را در اختیار شما قرار می دهد که در بازار بین المللی ارزشمند خواهد بود. این روزها کارفرمایان دانشجویانی را با پیشینه چند فرهنگی ترجیح می دهند که در ایالات متحده تجربه بسیار خوبی از آنها خواهید داشت. آمریکا که در معرض دید بین المللی قرار می گیرد ، به شما کمک می کند تا انواع غذاها ، آداب و رسوم ، جشنواره ها و هنرها را نیز کشف کنید.


5. زندگی پر جنب و جوش در محوطه دانشگاه های آمریکا:

این یک واقعیت شناخته شده است که زندگی دانشگاهی آمریکا بی نظیر است. صرف نظر از دانشگاهی که در آن تحصیل می کنید ، خود را در میان تجربیات جدید فرهنگی و شیوه زندگی آمریکایی خواهید دید. آن را می پذیرید و خود را برای ایده های جدید و افراد جدید اماده میکنید.

حقایق جالب در مورد ایالات متحده:

  • پرچم ایالات متحده در واقع توسط یک پسر 17 ساله به نام Robert G Heft طراحی شده است.
  • ایالات متحده روزانه 100 هکتار پیتزا سرو می کند.
  • کتابخانه هاروارد بزرگترین کتابخانه دانشگاهی در جهان است.
  • ایالات متحده دارای حداکثر تعداد کارآفرین در جهان است.
  • ایالات متحده جایی است که بیشترین افراد چاق را پیدا خواهید کرد.
  • فیلادلفیا پایتخت اصلی ایالات متحده بوده است.

 

 

برای دریافت تمامی اطلاعات درباره ی ویزای دانشجویی و دلایل تحصیل در آمریکا می توانید با کارشناسان ارشد رویال اپلای در ارتباط باشید ویا فرم ارزیابی انلاین رویال اپلای را برای دریافت مشاوره تکمیل کنید.

02122407171