رویال اپلای از 2012 تا کنون، با بهره گیری از وکلای تراز اول مهاجرتی، اقدام به مشاوره و همکاری در زمینه ویزای تخصصی کشور استرالیا نموده است و امروز،  از کارنامه درخشان و پرونده های موفق بسیاری در کارنامه خود برخوردار است. کارشناسان رویال اپلای هر آن چه برای مهاجرتی موفق به استرالیا باید بدانید در اختیار شما قرار می دهند.  در ادامه اطلاعات مهم درباره  ویزای کار و شرایط کار در استرالیا ، نکات مهم در مورد ویزاهای ی موقت، مشاغلی که امکان عدم موفقیت پرونده در آن ها بالا است و برعکس، رشته های مورد نیاز در ویزای کار استرالیا، شغل های مورد نیاز برای ویزای کار استرالیا و سایر موارد مورد در خصوص مهاجرت کاری به استرالیا در اختیار شما قرار داده شده است.


مردی با لباس نارنجی در حال کار و پرچم استرالیا / شرایط کار در استرالیا

اطلاعات جامع و کامل شرایط کار در استرالیا با شرکت مهاجرتی رویال اپلای

چرا پروسه مهاجرتی کار در استرالیا و ویزای کاری استرالیا را انتخاب کنیم ؟

کشور استرالیا همواره برنامه ای مدون برای جذب نیروی کار به کشور خود، داشته و دارد. به طوری که توانسته گوی سبقت را از دیگر کشورهای مهاجر پذیر برباید. بنابراین امکان پذیرفته شدن شما در روند مهاجرت به استرالیا از طریق کار بسیار بالا می رود.

از طرفی زندگی در استرالیا رویای بسیاری از مردمان است . سطح رفاهی بالا و امنیت بالا و مناظر بکر و دیدنی استرالیا و همچنین فرصت های شغلی بسیار با درآمدهای بالا و … دلیل انتخاب اکثر متقاضیان برای مهاجرت به استرالیا می باشد.

متقاضیان به محض دریافت ویزای اقامتی کشور استرالیا خدماتی مانند بیمه درمانی کامل، کاریابی رایگان، آموزش رایگان، آموزش دانشگاهی با حداقل هزینه، حقوق در زمان تحصیل، کلاس های ویژه برای تازه واردین و خدمات بی نظیر دیگر برای شما قابل دسترس خواهد بود.

همه این امکانات ویژه ی کشور استرالیاست . در صورت اقدام درست، در مدت زمانی کوتاه تر از اکثر کشورهای مهاجر پذیر به شما اعطا می شود .بنابراین می توان گفت یکی دیگر از دلایل محبوبیت ویزای کار در استرالیا این است که در مدت زمان کوتاهی نسبت به سایر پروسه های مهاجرتی آماده می شود .

کشورهای نیروپذیر براساس نیاز بازار کار خود سالانه اقدام به اعلام لیست مشاغل مورد نیاز می نمایند و با توجه به مطالعات و بررسی هایی که از مهاجرین پذیرفته شده به عمل آمده با هدف ارتقاء شانس موفقیت مهاجر معیارهایی را تعیین کرده و بر اساس آن اقدام به بررسی و پذیرش متقاضیان می نمایند .

مواردی چون سن، مدرک تحصیلی و دانش زبان از جمله معیارهای عمومی کشور استرالیا است. این معیارها در سازگاری نیروی کار مهاجر با محیط کشور استرالیا بسیار تاثیر گذار بوده و باعث موفقیت نیروی کار و در نتیجه فواید بی شمار او در اقتصاد این کشور می باشد.

اگر در زمینه مهاجرت به استرالیا از طریق کار و روند اخذ ویزای کاری استرالیا سوالی دارید، می توانید از طریق وبسایت رویال اپلای، تماس با کارشناسان ما در این مجموعه نسبت به کسب اطلاعات و دریافت مشاوره رایگان اقدام نمایید .

 

کار در استرالیا و بازار کار استرالیا چگونه است ؟

کار کردن تیمی در یک شرکت

اطلاعات جامع و کامل شرایط کار در استرالیا با شرکت مهاجرتی رویال اپلای

 

کشور استرالیا بزرگترین تولید کنند محصولات ارگانیک در جهان محسوب می شود. همچنین استرالیا یک سوم پشم در جهان را تولید می کند. می توان گفت حدود 55 میلیون آدم در حوزه صادرات محصولات کشاورزی در این کشور مشغول به کار هستند.

بازارهای عمده تجارت کشور استرالیا، کشورهای ژاپن، آمریکا، چین، نیوزیلند، کره‌جنوبی و اتحادیه اروپا تشکیل می دهند.

وضعیت فعلی در بازار اشتغال استرالیا نشان دهنده تقاضای زیاد این کشور برای جذب متخصصان در زمینه ی مهندسی ، کارکنان مراقبت‌های بهداشتی، مراقبت از سالمندان، معلمان و مدیران بسیار ماهر در صنایع مختلف در مناطق خاص می باشد.

صنعت معدن کاوی در این کشور در همه سطح های کاری در مناطق مختلف همواره نیازمند نیروی انسانی می باشد .

نیروی کار ماهر و بسیار قدرتمند  استرالیا بالغ بر 10 میلیون نفر است که اکثر آن را افراد تحصیل کرده تشکیل می دهند. برخی آموزش های سطح بالا در سطح کالج گذرانده و برخی دیگر دوره های فنی حرفه ای را آموخته و به واسطه مدرک و مهارت خود جذب بازار کار شده اند.

به همین امر نرخ بیکاری در کشور استرالیا بسیار پایین است . نرخ بیکاری کشور استرالیا چیزی کمتر از 6 درصد است و حدود یک دهه است که ثابت بوده. نرخ بیکاری تا سال 2020 یک رقم ثابت حدود 5 درصد بوده است. که با شیوع ویروس همه گیر کرونا این نرخ به 6.9 درصد افزایش پیدا کرده است. قابل ذکر است که با این اوضاع تعداد مشاغل تمام وقت در حال افزایش می باشد.

در جدول زیر شما می توانید نرخ تقریبی بیکاری را در ایالت ها و سرزمین های استرالیا بر اساس تعداد افراد شاغل و بیکار در کشور استرالیا را مشاهده کنید.

ردیف

ایالت/ سرزمین

نرخ بیکاری (%)

1

قلمرو پایتخت استرالیا

4.4

2

سرزمین شمالی

6.5

3

تاسمانیا

5.9

4

نیو ساوت ولز

6.0

5

استرالیای غربی

6.2

6

ویکتوریا

6.3

7

کوئینزلند

7.0

8

استرالیای جنوبی

7.1

 

نرخ بیکاری بسیار پایین این کشور، در مقایسه با سایرکشورهای جهان یکی از مزایای مهم کشور استرالیا برای مهاجرت کاری به حساب می آید. 

کشور استرالیا از بهترین کشورها از نظر شرایط کاری است. استانداردهای بالای کاری و زندگی در این کشور، ارمغان صنعتی شدن کشور استرالیا و اجرای قانون و عدم فساد در سیستم کشور است. طبق گزارش های اداره آمار کشور استرالیا، درآمد هفتگی افراد شاغل در این کشور چیزی بیش از 10.000 دلار استرالیا است.

درست است زندگی در استرالیا بسیار مرفه و سطح بالایی دارد . به همین امر مردمان استرالیا پول خوبی هم از کار خود در استرالیا می گیرند. در ادامه به دستمزدها و درآمد مردمان استرالیا می پردازیم .

شرایط کار در استرالیا بر اساس قوانین فدرال، مفاد قرارداد و موافقت نامه هایی که در محل کار تنظیم می گردد تعیین می شود. حقوق برابر، حداکثر زمان کار عادلانه، حداقل حق مرخصی مناسب برخی از ویژگی های کار در استرالیا است.

 

ساعت کاری در استرالیا چگونه است ؟

ساعت کتاب و عینک / شرایط کار در استرالیا

دریافت اطلاعات جامع و کامل شرایط کار در استرالیا توسط شرکت مهاجرتی رویال اپلای

 ساعت کار در استرالیا ۳۶ تا ۴۰ ساعت در هفته است و روزهای آن از دوشنبه تا آخر وقت اداری جمعه می باشد . اما این شرایط در صنعت های مختلف تفاوت هایی دارد.

استاندارد ساعت کاری در کشور استرالیا از 7 صبح الی 3:30 بعد از ظهر است. این ساعات در برخی اداره ها می تواند از ساعت 9 صبح تا 5 بعداز ظهر باشد. که این زمان ها زمان استراحت و صرف نهار را هم در بر می گیرد. مبلغ اضافه کاری هم در اکثر محیط های کاری متغییر و قابل مذاکره است.

 

شناخت فرصت های شغلی استرالیا :

فرصت های شغلی در کشور استرالیا چیزی در حدود 200 هزار مورد در سال است که حدود 80 درصد آن در بخش های خصوصی و الباقی در بخش های دولتی این کشور مشغول به کار می شوند

امکان یافتن شغلی در کشور استرالیا ، به شرایط اقتصادی شهری که در آن اقدام به کار کرده اید و نوع شغلی که دست روی آن گذاشته اید دارد. همه ی اتباع خارجی در استرالیا برای اقدام به کار باید ویزای مناسب کار و اجازه کار داشته باشند.

بازار کار کشور استرالیا روند رو به رشدی داشته است. راه های تازه ای مانند مهاجرت شغلی از طریق استارت آپ از فرصت های جدید مهاجرت به استرالیا به حساب می آید که در مقاله های رویال اپلای می توانید به خوبی در باره ی آن ها اطلاعات به روز و کافی کسب کنید. 

با توجه به اطلاعاتی که از اداره آمار استرالیا گرفتیم در جدول زیر توزیع مشاغل در هر صنعت در کشور استرالیا را می توانید ملاحظه کنید.

ردیف

صنعت

میزان توزیع شغل (%)

1

کشاورزی، جنگلداری و ماهیگیری

2.3

2

معدن

1.1

3

تولید

5.6

4

خدمات برق، گاز، آب و زباله

0.7

5

ساخت‌و‌ساز

7.3

6

تجارت عمده‌فروشی

3.7

7

تجارت خرده‌فروشی

8.8

8

خدمات اسکان و غذا

7.6

9

حمل‌و نقل، پستی و انبارداری

3.8

10

رسانه‌های خبری و مخابرات

1.5

11

خدمات مالی و بیمه

3.7

12

خدمات اجاره‌ای، استخدامی، املاک و مستغلات

2

13

خدمات فنی- حرفه‌ای، علمی

7.8

14

خدمات اداری و پشتیبانی

9.3

15

مدیریت عمومی و ایمنی

5.4

16

آموزش­ و‌ پرورش

7.6

17

مراقبت‌های بهداشتی و کمک‌های اجتماعی

11.1

18

خدمات هنری و تفریحی

2

19

سایر خدمات

3.5

 

با وجود اینکه کشور استرالیا کشوری پهناور است. اما باید گفت بازار کار استرالیا آنقدر وسیع نیست . و محدود به چند شهر در استرالیا می شود. طبق آخرین گزارش دولت استرالیا از وضعیت بازار کار در استرالیا، سه ایالت ویکتوریا نیوساوت ولز و کوئینزلند حدود 80 درصد از کل فرصت های شغلی استرالیا را تشکیل می دهند.

همچنین باید گفت بازار کار مشاغل مربوط به نرم افزارها در شهر سیدنی استرالیا بیشترین رشد اشتغال را دارد. و شهر ملبورن در این حوزه تا سال 2020 در رده دوم بوده است. آمارهای دولت استرالیا نشان می دهد که حدود 70 درصد مشاغل استرالیا در بخش های خدمات رسانی است.

به طور خلاصه می توان گفت اگر در صنعت خدماتی مانند هتل داری، مراقبت‌های بهداشتی و … کار دارید ، شانس شما برای ادامه فعالیت در بازار کار استرالیا بیشتر است.

 

در آمد سالیانه متقاضیان در کشور استرالیا چگونه است ؟

یکی از مهم ترین سوالات متقاضیان مهاجرت به استرالیا از طریق کار میزان درآمد و دستمزد کار در استرالیا می باشد. کارشناسان مهاجرتی مجرب رویال اپلای در این مقاله چند آمار و مقایسه برای روشن شدن ذهن شما در رابطه با این موضوع جمع آوری کرده اند.

بر اساس گزارش اداره آمار استرالیا ABS در ماه نوامبر 2020 متوسط درآمد هفتگی تمام وقت برای بزرگسالان حدود 1،711 دلار استرالیا می باشد.

این رقم برای افرادی که در صنعت معدن کار می کنند بالاتر است. میانگین درآمد هفتگی شاغلان در حوزه صنعت معدن استرالیا حدود 2،700 دلار می باشد.

بر اساس گزارشی از سازمان همکاری اقتصادی و توسعه کشور استرالیا دارای بالاترین رقم حداقل دستمزد ملی را نسبت به کشورهای پیشرفته دارد. استرالیا با حداقل نرخ ساعتی 19،49 دلار که بر اساس38 ساعت کاری در هفته که معادل 740 دلار در هفته می شود توانسته این رتبه را نسبت به کشورهای پیشرفته بگیرد.

در ادامه چند مقایسه آماری از شرایط دستمزد ساعتی کشورهای پیشرفته جهان را ملاحظه می کنید . همه ی رقم های گفته شده بر اساس AUD دلار استرالیا با نرخ تبدیل در ماه مارس 2021 جمع آوری شده اند :

  • استرالیا: 1،49 دلار در ساعت
  • انگلستان: 14،94 دلار در ساعت
  • فرانسه: 1،55 دلار در ساعت
  • آلمان: 15،17 دلار در هر ساعت
  • نیوزیلند: 18،9 دلار در ساعت

اگر فرد در یک مجموعه با همکار استرالیایی خود در یک مرتبه و با یک مسئولیت، قرار دارد او نیز باید به همان مقدار حقوق بگیرد. در نظر داشته باشید میزان حقوق شما رابطه مستقیمی با درجه تسلط شما، تحصیلات، نوع سختی کار و… تعیین می شود.

در جدول زیر میانگین درآمد تمام وقت عادی در شهرهای مختلف استرالیا را در سال 2021 مشاهده می کنید :

ردیف

ایالت

متوسط دستمزد سالانه

1

ایالت تاسمانی

71،718 دلار

2

ایالت استرالیای جنوبی

75،369 دلار

3

ایالت کوئینزلند

80،304 دلار

4

ایالت ویکتوریا

80،610 دلار

5

ایالت نیو ساوت ولز

83،517 دلار

6

ایالت قلمرو شمالی

86،762 دلار

7

ایالت استرالیای غربی

90،496 دلار

8

ایالت قلمرو پایتخت

94،224 دلار

 

در جدول زیر متوسط درآمد هفتگی تمام وقت عادی بزرگسالان را بر اساس صنعت و جنسیت افراد در استرالیا را مشاهده می کنید :

ردیف

صنعت

متوسط درآمد افراد ($)

 میانگین درآمد مردان ($)

آمار میانگین درآمد بانوان ($)

1

معدن

263،320

269،590

229،580

2

تولید

155،590

159،910

139،780

3

خدمات برق، گاز، آب و زباله

194،410

198،680

179،000

4

ساخت‌و‌ساز

162،940

166،800

139،440

5

تجارت عمده ‌فروشی

157،840

164،150

142،730

6

تجارت خرده ‌فروشی

128،930

133،650

122،040

7

خدمات اقامتی و غذایی

116،110

121،700

107،880

8

حمل‌و‌نقل، پستی و انبارداری

168،520

173،340

149،430

9

رسانه‌های خبری و مخابرات

203،360

215،810

181،220

10

خدمات مالی و بیمه

203،210

227،260

173،650

11

خدمات اجاره‌ای، استخدامی و املاک و مستغلات

153،980

167،790

134،670

12

خدمات فنی- حرفه‌ای ، علمی

200،140

220،100

166،330

13

خدمات اداری و پشتیبانی

152،600

162،940

138،420

14

مدیریت عمومی و ایمنی

182،450

187،430

175،710

15

آموزش‌ و‌ پرورش

183،830

199،420

75،950

16

مراقبت‌های بهداشتی و کمک‌های اجتماعی

167،560

196،900

155،230

17

خدمات هنری و تفریحی

146،440

151،780

137،560

18

سایر خدمات

132،280

131،400

133،900

19

کل صنایع

171،160

180،420

156،200

 

از مجموع اطلاعات ذکر شده در جداول بالا می توانیم اطلاعات زیر را به عنون نتیجه از درآمد کار در استرالیا بدست آوریم :

بالاترین میانگین درآمد به قلمرو پایتخت استرالیا با مبلغ 94،224 دلار نسبت داده می شود.

پایین ترین میانگین درآمد به ایالت تاسمانی با مبلغ 71،718 دلار نسبت داده می شود.

بالاترین متوسط درآمد هفتگی در  کشور استرالیا را می توان به شغل معدن با مبلغ 263،320 دلار نسبت داد.

 

سن بازنشستگی در کشور استرالیا چقدر است ؟

پیرزن و پیرمرد شاد و خندان /شرایط کار در استرالیا

اطلاعات جامع و کامل شرایط کار در استرالیا با شرکت مهاجرتی رویال اپلای

 

 بررسی های اخیر انجام شده توسط آژانس بیمه  (axa) انجام شده است نشان می دهد که سن بازنشستگی برای استرالیایی ها ۵۷ سال است. که از نظر میانگین جهانی نسبتا پایین است.  آمارهای دیگر بیانگر این است که سن بازنشستگی در کشور استرالیا در حال حاضر برای زنان ۶۰ و برای مردان ۶۵ سال است.

استرالیا اغلب با کمبود نیروی کار جوان مواجه است که این نیاز را به راحتی از طریق جذب و استخدام کارجویان دیگر کشورها مدیریت می کند.

 

ارزشیابی توانایی متقاضی برای کار در کشور استرالیا :

در اکثر موارد کشور استرالیا مایل است که توانایی های متقاضیان را با معیارهای خود بسنجد که این روند حداقل دو الی سه ماه به طول می انجامد و دارای هزینه ای نسبتا زیاد برای متقاضی است اما اگر متقاضی از کشورهایی باشد که مدارک آن ها نیاز به ارزشیابی داشته باشد این امری ضروری است. افراد در شاخه های مختلف ارزشیابی و ارزیابی می شوند.

مدیران حرفه ای و با سابقه، دارای کارشناسی و با ۵ سال تجربه و سابقه کار مرتبط با Skilled level   درخواست کار داشته باشند، مدرک فوق دیپلم (مدرک ۲ ساله) که باید در رشته مرتبط با حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط  باشند.

 مدارک فنی حرفه ای (مدرک یک سال و نیم) یا ۳ سال سابقه کار مرتبط با حرفه.

افرادی که دارای مدارک فنی حرفه ای هستند و نام آن ها جزو کشورهایی است که مدارک فنی آن ها باید ارزشیابی گردد، باید زمانی تقریبا ۳ ماهه و مبلغی بالغ بر ۲۲۰۰ دلار هزینه کنند.

افراد متخصص و مدیران پروژه ها، برای ارزشیابی توانایی خود باید از طریق سازمان ارزشیابی کشور استرالیا برای  اعلام نتیجه اقدام نمایند و مبلغ ۸۱۰ دلار هزینه به این سازمان بپردازند و ۳ الی ۴ ماه زمان  در نظر بگیرند.

 

زبان انگلیسی مورد نیاز برای مهاجرت به استرالیا 

زبان انگلیسی در استرالیا

دریافت اطلاعات جامع و کامل شرایط کار در استرالیا توسط شرکت مهاجرتی رویال اپلای

 

متقاضیان ویزای کار استرالیا باید توانایی خود در زمینه ی زبان انگلیسی به اثبات برسانند. برای اثبات سطح زبان در صورت داشتن گذرنامه کشورهای غیر انگلیسی زبان، در اکثر مواقع نمره مورد نیاز در هر شاخه از این آزمون آیلتس 5 به بالا باشد.

اما موارد خاصی هستند که  توانایی زبان، در آن ها مورد ارزیابی قرار نمی گیرد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:

  • اگر که متقاضی ۵ سال از تحصیلات دبیرستان و یا دانشگاهی خود را به زبان انگلیسی گذرانده باشد. نیازی به مدرک زبان با نمره بالا ندارد.
  • در صورتی که درآمد متقاضی در استرالیا بیش از  ۹۶٫۴۰۰ دلار باشد.
  • در صورتی که متقاضی دارای گذرنامه ی نیوزیلند، انگلستان، آمریکا، ایرلند و دیگر کشورهای انگلیسی زبان باشد

برای آگاهی از مدارک معتبر آزمون های زبان انگلیسی می توانید به بخش آزمون های زبان رویال اپلای مراجعه کنید . برای رفتن به صفحه آزمون های زبان انگلیسی کلیک کنید . ➡ 

بیمه متقاضی ویزای کار در استرالیا به چه صورت می باشد ؟

بیمه کار در استرالیا

دریافت اطلاعات جامع و کامل شرایط کار در استرالیا توسط شرکت مهاجرتی رویال اپلای

 

جهت کار در کشور استرالیا، متقاضی باید از خدمات بیمه بهرمند باشد و سقف این بیمه باید برابر با خدمات بیمه خدمات درمانی کشور استرالیا محاسبه شود.

بیمه متقاضی باید بتواند به اندازه مدت زمانی که ویزای او اعتبار دارد و در مدتی که در استرالیا مشغول است را پوشش دهد. این یک نکته‌ی بسیار مهم در اخذ این ویزا است. شما باید با شرکت بیمه گذار خود هماهنگ باشید تا نامه ای مبنی بر امکان پوشش برای شما صادر کند.

برای آگاهی از اخذ ویزای کار در استرالیا و مراحل اخذ این ویزا و هزینه های ویزای کاری استرالیا اینجا کلیک کنید . ➡ 

برای آگاهی از انواع ویزای کار در استرالیا و مراحل اخذ این ویزا ها  اینجا کلیک کنید . ➡ 

 

تفاوت ویزای کار و اقامت کاری در استرالیا چیست ؟

کارمندان یک شرکت

بررسی تفاوت ویزای کار و اقامت کاری در استرالیا با شرکت مهاجرتی رویال اپلای

 

برخلاف تصور معمول، اقامت کار و ویزای کار، در کشور استرالیا دو فرایند متفاومت از هم هستند. بگذارید با ذکر یک مثال این قضیه را روشن کنیم :

وقتی یک کارفرما در کشور مقصد برای متقاضی مورد نظر یک فرصت شغلی را اعلام می کند، متقاضی کار می تواند برای گرفتن ویزای کاری اقدام کند اما با این نوع ویزا نمی تواند از خدمات دولتی کشور استرالیا استفاده کند. چرا که در این نوع ویزا، ضامن خود شخص کارفرما است و دولت هیچ گونه تعهدی نسبت به کارجو ندارد. و در صورتی که قرارداد کارفرما و متقاضی به اتمام رسد. و یا این که کارفرما دیگر تمایلی به همکاری با نیرو نداشته باشد، کارجو مجبور به ترک کشور می شود.

اما در طرف دیگر اقامت کاری نوعی ویزا است که بر خلاف ویزای کاری از حمایت کامل دولت استرالیا بهره می برد و شما با این اقامت می توانید از خدمات دولتی کشور استرالیا استفاده کنید.

 

آیا برای اخذ ویزای کار استرالیا حتما باید از وکیل مهاجرت بهره گرفت؟

هرکس برای مهاجرت به هرکجای دنیا می تواند شخصا اقدام نماید. داشتن وکیل مهاجرتی مخصوصا وکیل متخصص روی کشورهایی خاص، که تجربه و احاطه روی موضوع دارد، به شما برای موفقیت صد در صدی کمک می کند.

تا همین چند وقت پیش که قانون وکیل تسخیری اجباری نشده بود، شما می توانستید بدون وکیل در دادگاه حاضر شوید. حال اگر طرف مقابل شما از وکیل خبره استفاده می کرد، طبیعتا شانس او برای پیروزی در دادگاه بیشتر می شد. در موضوع خاص مهاجرت، پیروزی شما در مقابل سایر رقبایی مهم است که برای سهمیه مشخص و کاملا محدود مهاجرت به کشور مقصد شما اقدام کرده اند.

در این جاست که هر چیزی در این رقابت به شما کمک خواهد کرد، وکیل مهاجرت که جای خود را دارد. داشتن وکیل به هیچ وجه به معنی عدم توانایی متقاضی به اقدام مستقیم نیست و هر متقاضی در صورت داشتن وکیل هم می تواند شخصا اقدام نماید.

کارشناسان و مشاوران و وکلای مجرب مقیم استرالیای شرکت مهاجرتی رویال اپلای شما را در همه پروسه های مهاجرتی استرالیا از جمله مهاجرت به استرالیا از طریق کار از صفر تا صد همراهی می کنند .

 

با کارشناسان و وکلای با تجربه رویال اپلای همراه باشید

تلفن تماس: ۲۲۴۰۹۱۹۱ – ۲۲۴۰۸۱۸۱ – ۲۲۴۰۷۱۷۱

آدرس:زعفرانیه، میدان الف، مجتمع تجاری پالادیوم، طبقه نهم شمالی ، واحد ۹۰۸

برای رفتن به صفحه فرم درخواست مشاوره رایگان کلیک کنید.