شغل های مورد تقاضا در کانادا و بررسی مشاغل و شرایط آن ها

در این مقاله رویال اپلای به بررسی شغل های مورد تقاضا در کانادا میپردازد.

دستیاران اداری

افرادی که در این نقش کار می کنند در زمینه هایی مانند حسابداری و سایر وظایف دفتری از همکاران پشتیبانی می کنند.

دستیاران اداری که بیشتر در زمینه حسابداری تخصص دارند شانس بیشتری داشته اند، زیرا این نقش در بین مشاغل با تقاضای بالا در کانادا در حال حاضر ذکر شده است.

میانگین حقوق: ۴۵،۹۲۷ دلار

کد NOC: 1241

بازرگان یکی از شغل های مورد تقاضا در کانادا

تجار معمولاً برای فروشگاه های خرده فروشی مانند Walmart ، Canadian Tire ، Real Canadian Superstore کار می کنند و تصمیم می گیرند که چه موجودی/موجودی جدیدی را وارد کنند و چگونه باید در قفسه های فروشگاه نمایش داده شود.

میانگین حقوق: ۴ ۸،۶۱۰ دلار

کد NOC: 6222

شغل مرتبط: خریداران خرده و عمده.

راننده

رانندگان دسته های مختلفی دارند:

رانندگان کامیون، رانندگان لیفتراک و رانندگان طولانی مدت. اگر قادر به رانندگی با یک وسیله نقلیه تجاری هستید، پس شانس زیادی برای یافتن شغل در کانادا نیز دارید.

بازار کار در کانادا وسیع است و از آنجا که مردم قصد جابجایی کالا و محصولات را دارند، نیاز به پر کردن جایگاه رانندگان تجاری است. گواهینامه مورد نیاز گواهینامه رانندگی وسیله نقلیه تجاری یا گواهینامه اپراتور لیفتراک است. شما باید انتظار داشته باشید که به راحتی در کانادا کار پیدا کنید تا زمانی که مجوزهای مناسب را داشته باشید.

میانگین حقوق: ۴۴،۸۳۶ دلار

کد NOC: 7511 ، ۷۵۲۱ ، ۷۴۵۲

یکی دیگر از شغل های مورد تقاضا در کانادا مسئول پذیرش است

در یک سازمان یا شرکت، مسئول پذیرش اولین فردی است که نماینده شرکت است. یک مسئول پذیرش نقش مهمی در تأثیراتی که برای مشتریان فعلی یا احتمالی که مایل به همکاری با یک سازمان هستند ایجاد می کند.

منظور از مسئول پذیرش این است که از خدمات مشتری خوب و مهارت ارتباط با مشتری برخوردار باشد که ارتباطات شفاهی و غیر کلامی را به شیوه ای حرفه ای داشته باشد. این نقش همچنین مستلزم این است که شما از عملکرد رایانه به خوبی آگاهی داشته باشید و چند بعدی بودن یک مزیت دیگر است، زیرا باعث می شود این کار حتی در هنگام تعامل رودررو با مشتریان زمان کمتری به نظر برسد.

میانگین حقوق: ۳۱،۳۰۴ دلار

کد NOC: 1414

مدیر پروژه

افراد در این زمینه در بخش های مختلف اعم از بازاریابی، فروش، مهندسی و موارد دیگر مورد نیاز هستند. ماهیت شغل آنها ایجاب می کند که انعطاف پذیر بوده و توانایی کنترل در زمینه های مختلف تخصص در رابطه با مدیریت افراد یا بودجه را داشته باشند.

چندین سال است که مدیر پروژه یکی از مشاغل مورد تقاضا در کانادا بوده است. برای بهبود پتانسیل استخدام خود به عنوان مدیر پروژه، به گواهینامه حرفه ای مدیریت پروژه (PMP) نیاز دارید.

میانگین حقوق: ۹۱،۴۲۵ دلار

کد NOC: 0211 ، ۰۲۱۳ ، ۰۷۱۱ ، ۱۲۲۱

مدیر حسابرسی

افرادی که در این زمینه شغلی ایجاد می کنند معمولاً باید در ایجاد ارتباط با مشتری، چه از طرف مشتریان آینده و چه از قبل، تخصص داشته باشند. کارفرمایان در کانادا همیشه به دنبال مدیران حسابرسی هستند که دارای تخصص در فروش و نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) هستند.

اکثر مدیران حسابرس در کانادا حقوق پایه بعلاوه کمیسیون دریافت می کنند.

تقاضای زیادی برای مدیران حسابرس در صنایع مختلف وجود دارد، از بازاریابی، بانکداری، فروش، فناوری اطلاعات گرفته تا مشاوره. کلید تبدیل شدن به یک مدیر حسابرس موفق در توانایی ایجاد روابط قوی و پیوند با مشتریان است.

میانگین حقوق: ۸۶،۱۰۴ دلار

کد NOC: 4163

مدیر توسعه کسب و کار

مدیران توسعه کسب و کار نقش حیاتی در جستجوی مشتری دارند و همچنین به معاملات نزدیک کارکنان فروش کمک می کنند.

میانگین حقوق: ۸۴،۰۰۳ دلار

کد NOC: 4163

شغل مرتبط: افسران توسعه تجارت و محققان و مشاوران بازاریابی

و اما حسابدار، یکی دیگر از شغل های مورد تقاضا در کانادا

حسابرس

اغلب اوقات که نام حسابدار را می شنویم، بلافاصله به فکر ثبت ارزش مالی می افتیم. در حقیقت، حسابداران افرادی هستند که دارای تخصص مالی هستند، نظارت بر بودجه، درآمد و هزینه ها را بر عهده دارند.

حسابداری به رشته های مختلف تخصصی تقسیم می شود و شامل حسابرسی، مالیات، حقوق و دستمزد و سایر موارد است.

برای برجسته شدن به عنوان یک حسابدار در کانادا، گواهینامه CPA (حسابدار حرفه ای) یک ضرورت است که هر حسابدار باید آن را داشته باشد.

میانگین حقوق: ۵۹،۱۰۰ دلار

کد NOC: 0111 ، ۱۱۱۱

برای اطلاعات بیشتر در مورد ویزای تحصیلی کانادا می توانید با کارشناسان و مشاورین رویال اپلای در ارتباط باشید.

یا فرم ارزیابی رویال اپلای را تکمیل کنید.

۰۹۱۹۰۳۳۶۴۲۲