اتحادیه اروپا

مهاجرت به اروپا

قوانین مهاجرت به اروپا

قاره ی اروپا، همواره یکی از مورد توجه ترین مقصدهای مهاجرتی، چه برای تحصیل، چه برای سرمایه گذاری، خرید ملک و راه اندازی کسب و … بوده و هست. امروزه قوانین مترقی و انسان دوستانه اتحادیه اروپا، شرایط اخذ شهروندی کشورهای این اتحادیه را در دسترس همگان قرار داده است. اگر شما واقعا قصد مهاجرت به  اتحادیه اروپا را داشته باشید، قطعا کشور و مسیرمهاجرتی شما باز خواهد بود. فراموش نکنید بهره گیری از مشاوران و وکلای با تجربه رویال اپلای می تواند مسیر مهاجرتی شما را مطمئن سازد. در ادامه به قوانین اتحادیه اروپا در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، ویزای ازدواج، تولد فرزند، ویزای مهارت کاری و ویزای سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی نظیر آلمان، ایتالیا، اسپانیا، اتریش، فرانسه می پردازیم.

قوانین کلی اخذ اقامت کشورهای اتحادیه اروپا

طبق قوانین اتحادیه اروپا، اگر شما به مدت ۵ سال در یک کشور این اتحادیه زندگی کرده باشید، حق بیمه و مالیات خود را مرتب پرداخت کرده باشید، پرونده قضایی نداشته باشید، می توانید اقامت دائم کشورهای عضو اتحادیه اروپا را به دست آورید. در نظر داشته باشید زمان بندی اخذ اقامت در کشورهای مختلف اتحادیه اروپا تفاوت هایی هم می کند، که آشنا شدن با آن ها می تواند مسیرهای تازه و امنی پیش روی شما باز کند. به عنوان مثال با خرید ملک در کشور اسپانیا می توانید اقامت دایم این کشور را در ظرف تنها ۳ ماه دریافت نمایید و از این دست راه حل ها در مسیر مهاجرتی شما به کشورهای اروپایی کم نیستند.

مهاجرت به اروپا از طریق کار

مهاجرت به اروپا از طریق کار

در مسیر مهاجرت به کشورهای اتحادیه اروپا، راه های مختلفی برای یافتن کار و اقدام برای زندگی در کشور مد نظر شما وجود دارد. که با طی راه های قانونی و اقدام از مسیر درست، شانس این که کاری با شرایط کاری و درآمدی مورد نظر خود و حتی فراتر از آن را به دست آورید بالا خواهد بود.

 

مهاجرت کاری به اروپا از طریق دعوتنامه

در این روش شما باید از یک شرکت داخل کشور مورد نظر، دعوتنامه برای کار دریافت کنید و از طریق آن اقدام به دریافت ویزای کاری برای کشور آلمان، ایتالیا و… کنید.
در نظر داشته باشید که دو کشور آلمان و اتریش شرایط دیگری هم دارند. ویزای جستوی کار یا جاب سیکر به شما این امکان را می دهد که به مدت ۶ ماه در کشورهای اتریش یا آلمان اقامت داشته باشید و کار مورد نظر خود را جستجو کنید. از نزدیک در مصاحبه ی شرکت ها حاضر شوید و هم با نوع کار و فضای آن بهتر آشنا شوید و هم برای کسب شغل امید بیشتری داشته باشید و شانس موفقیت خود را تا حد زیادی بالا ببرید.

 

 

شرایط مورد نیاز برای اخذ ویزای جاب سیکر آلمان و اتریش

مدرک تحصیلی لیسانس
حداقل سه سال سابقه کار مرتبط
مدرک زبان آلمانی B1

 

مهاجرت به اروپا برای هنرمندان و افراد فوق موفق

اگر شما ورزشکار و یا هنرمند هستید و در زمینه ورزش یا هنر خود سابقه فعالیت دارید می توانید برای دریافت اخذ ویزای هنرمندان به کشورهای اتحادیه اروپا اقدام نمایید. عناوینی که در جشنواره های بین المللی که در داخلی ایران و یا خارج از ایران کسب کرده اید می تواند شانس شما را برای اقامت هنرمندان و افراد فوق موفق به اتحادیه اروپا بالا ببرد.
یکی از مواردی که در دریافت ویزای هنرمندان و افراد فوق موفق به اداره مهاجرت کشور مقصد موثر است، اثبات این نکته است که شما می توانید از طریق مهارت های ورزشی و یا هنری خود زندگی خود را تامین کنید. به عنوان مثال اگر شما قصد تاسیس باشگاه ورزشی در کشور آلمان داشته باشید، باید در ایران سابقه این کار را داشته باشید وگرنه بهتر است به عنوان مربی اقدام نمایید.

مهاجرت به اروپا از طریق ازدواج

مهاجرت به اروپا از طریق ازدواج

بر خلاف بسیاری از کشورهای دنیا که راه های اخذ اقامت از طریق ازدواج را سخت و پیچیده کرده اند، درهای دریافت این نوع اقامت در اتحادیه اروپا باز است. بسته به کشور مورد نظر، ابتدا یک اقامت دو تا سه ساله به فردی که با یکی از شهروندان آن کشور ازدواج کرده باشد، اعطا می کند که پس از عدم جدایی و پایداری زندگی مشترک، به اقامت دایم تبدیل می شود. این زمان معمولا ۵ سال برای اخذ اقامت کشور مورد نظر و ۶ تا ۱۰ سال برای دریافت پاسپورت اروپایی متغییر است.
نکته حایز اهمیت دیگر این است که همسر اروپایی شما باید مدارکی دال بری امکان تامین مالی همسر خود به اداره مهاجرت کشور مورد نظر ارایه نماید.

 

 

با کارشناسان و وکلای با تجربه رویال اپلای همراه باشید

تلفن تماس: ۲۲۴۰۹۱۹۱-۲۲۴۰۸۱۸۱-۲۲۴۰۷۱۷۱

آدرس: ولنجک ، نبش خیابان چهاردهم، ساختمان وفا، واحد۲۰۱

برای رفتن به صفحه فرم درخواست مشاوره رایگان کلیک کنید.

این صفحه در دست تکمیل است.