ویزای سرمایه گذاری امریکا – سرمایه گذاری در کشور آمریکا یکی از راه های مهاجرت است. سرمایه گذاری در کشور آمریکا به طرق های مختلف و مبالغ مختلف انجام می گیرد که باید دید کدام یک از این راه ها برای شما عزیزان مناسب تر است. – شما در حال مطالعه مقاله ویزای سرمایه گذاری آمریکا، هستید.

مهاجرت و دریافت ویزای آمریکا روش های مختلفی دارد که در این مقاله ما به صورت تخصصی درباره مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری پرداختیم اگر تمایل دارید که روش های دیگری از مهاجرت به آمریکا و اخذ دریافت ویزای آمریکا را بدانید کلیک کنید.(ویدیو آموزشی + جداول هزینه + نمودار)

مهاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری آمریکا:

 همانطور که میدانید کشور آمریکا از نظر اقتصاد قوی و ثروتمند و اولین کشور در جهان محسوب میشود. سرمایه گذاری در آمریکا مورد استقبال بسیاری از افراد  در سراسر جهان می باشد. این امر در آمریکا به دلیل اقتصاد پیشرفته و زیرساخت های قوی اقتصادی، محل مناسبی برای سرمایه گذاری  میباشد. اخذ اقامت دائم (گرین کارت) آمریکا از طریق سرمایه گذاری در آمریکا (ویزای سرمایه گذاری امریکا) مراحل مختلف و ویزاهای متفاوتی دارد و به دلیل سیستم حقوقی شفاف و مالیات پایین مورد توجه بسیاری ازسرمایه گذاران خارجی می باشد. سرمایه گذاری در آمریکا به نسبت کشور کانادا بسیار کم ریسک تر می باشد و همین دلیل باعث محبوبیت آن در کشور آمریکا شده است. ما در این مقاله انواع سرمایه گذاری در آمریکا و راه های آن را برای شما به صورت جامع بررسی خواهیم کرد.

 


ویزای سرمایه گذاری امریکا – سرمایه گذاری مستقیم خارجی نقش عمده ای در اقتصاد ایالت متحده آمریکا را بازی می کند. ایالت متحده آمریکا همواره از سرمایه گذاران خارجی با ثبات در بازار استقبال می کند. ایالت متحده آمریکا به عنوان مکانی برای انجام کسب و کار یک سیستم قابل پیش بینی و شفاف حقوقی ،مالیات پایین، زیر ساخت های برجسته و دسترسی  به بازار مصرف  سود خوبی را ارائه می دهد. ایالت متحده آمریکا بزرگترین اقتصاد جهان با تولید ناخالص داخلی بیش از ۱۵ تریلیون  و بیش از ۳۱۰ ملیون نفر جمعیت و مصرف کننده دارد.

 

 

ویزای سرمایه گذاری امریکا EB5 :

ویزای سرمایه EB5 یکی از برترین و سریعترین ویزای مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری می باشد. با توجه به اینکه سرمایه گذاری در کشور کانادا برای افراد محدودیت هایی را در پی دارد، سرمایه گذاری از طریق ویزای EB5 بهترین جایگزین این روش می باشد. به طوری که سرعت  دریافت گرین کارت آمریکا از طریق ویزای EB5 بسیار بالاست ( حدود ۱۲ تا ۱۸ ماه ) و همچنین شرایط  آسان این روش آن را به بهترین روش سرمایه گذاری تبدیل کرده است.

در سال2022  فرد متقاضی با سرمایه گذاری 800 هزار دلاری  در مناطق خاص تعیین شده (و در خارج از این مناطق با سرمایه گذاری 1050000 هزار دلار) در کشور آمریکا می تواند ویزای EB5  را دریافت کند.

همچنین فرد متقاضی با سرمایه گذاری 1میلیون دلاری در یک کسب و کار تجارتی که 10 شغل تمام وقت به مدت دو سال برای کارمندان واجد شرایط ایجاد کند ویزای EB5 را دریافت کند.

 

 

ضوابط دولت آمریکا برای دریافت ویزای سرمایه گذاری EB5:

فرد متقاضی باید در یک کسب وکار فعال سرمایه گذاری کند وسرمایه گذاری در بورس یا اوراق بهادار یا خرید ملک به علت داشتن حاشیه امن و بدون فعالیت مورد نظر تایید شده نمی باشد.

مبلغ سرمایه گذاری شده باید توسط شخص متقاضی تامین شود اما اگر این مبلغ  هدیه از طرف شریک متقاضی و یا افراد دیگر باشد مشمول مالیات میشود.

از نظر زمانی کسب وکار مورد نظر باید بعد از ۲۹نوامبر۱۹۹۰ تاسیس شده باشد یا سرمایه گذاری به صورتی باشد که کسب و کار قدیمی را تغییر دهد.

مبلغ سرمایه در صورتی میتواند 800 هزار دلاری باشد که کسب وکار در یک منطقه روستایی محروم که نرخ بیکاری بالایی دارد وجزء مناطق مورد قبول اداره مهاجرت امریکا باشد.

ایجاد ۱۰ شغل تمام وقت دربرنامه مرکز منطقه ای سرمایه گذار ملزم نیست که شخصا ۱۰ نفر کارمند استخدام کند. فقط کافیست از طریق سرمایه گذاری وی به طور غیر مستقیم ۱۰ فرصت شغلی ایجاد شود. و حداقل سرمایه گذاری درمراکز منطقه ای 800 دلار است. از مزایای روش سرمایه گذاری ویزای EB5  اجازه کار، اجازه تحصیل و زندگی در هریک از ایالت های آمریکا وایجاد کسب وکار مجاز میباشد.

براساس آمار وزارت امور خارجه ایران ، کشور آمریکا جزو پنج کشور برتر دریافت کنندگان اقامت دائمی از طریق ویزای سرمایه گذاری در طی ۳سال گذشته می باشد که تعداد متقاضیان ایران هرساله دو برابر می شود.

ویزای سرمایه گذاری امریکا

 

شرایط لازم برای دریافت ویزای EB5 (ویزای سرمایه گذاری امریکا):

برای اخذ اقامت دائم کشور آمریکا از طریق ویزای EB5  متقاضی احتیاج به نشان دادن  ۱ملیون دلار سرمایه ، که این سرمایه را از طریق قانونی به دست آورده باشد. وهمین طور تعهد به سرمایه گذاری به مبلغ 800 هزار دلاری  دریک پروژه عمرانی یا تجاری در یکی از شهرهای آمریکا میباشد. این مبلغ 800 هزار دلاری پس از ۵ سال باسود به سرمایه گذار خارجی برگردانده میشود.

 

 

مزیت های سرمایه گذاری از طریق ویزای EB5:

 

 • عدم نیاز به مدرک زبان انگلیسی
 • عدم نیاز به تحصیلات عالیه
 • عدم نیاز به سابقه مدیریتی
 • بازگشت سرمایه پس از ۵ سال

مراحل اقدام برای مهاجرت به آمریکا واخذ گرین کارت آمریکا (اقامت دائم) از طریق ویزای سرمایه گذاری EB5 ابتدا بررسی پروژه های موجود برای سرمایه گذاری وانتخاب سرمایه گذاری کم ریسک تر و پربازده از نظر مالی وسرمایه گذاری 800 هزاردلاری در پروژه ای که انتخاب شده و سپس تشکیل پرونده مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری EB5 آمریکا وانجام آزمایشات پزشکی، مصاحبه، ورود به آمریکا، اخذ گرین کارت آمریکا پس از ۲سال ، سرانجام پس از ۵ سال میتوان  درخواست پاسپورت آمریکا را نمود.

 

 

ویزای سرمایه گذاری E2(ویزای سرمایه گذاری امریکا) :

ویزای E2 اصلی ترین ویزای سرمایه گذاری است. ویزای سرمایه گذاری  E2  به طور معمول برای دو تا پنج سال صادر می شود. از طریق ویزای سرمایه گذاری E2  فرد متقاضی میتواند همسر وفرزندان زیر ۲۱ سال خود را نیز همراه خود به کشورآمریکا وارد کند. مهاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری E2  ارزانترین وآسان ترین راه  برای ورد به آمریکا می باشد. در این روش با خرید یک بیزینس موفق  و ارائه یک بیزینس پلن قوی میتوان برای مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای E2 در خواست داد.

 

این ویزا بزای خانواده هایی که سرمایه کافی برای سرمایه گذاری از طریق ویزای EB5  را ندارند بسیار مناسب است و یا اینکه ترجیح می دهند ابتدا با سرمایه کمتری وارد کشور آمریکا شوند و بعد از کسب تجربه بیشتر برای سرمایه گذاری EB5 اقدام کنند. اگر در زمان اقامت خود در کشور آمریکا 800 هزار دلار سرمایه داشته باشند می توانند از طریق ویزای Eb5  برای خود وخانواده شان اقدام کنند. ویزا E2 میتواند یک ویزای فوق العاده باشد. هرچند که یک ویزای غیر مهاجرتی است به این معنی که ویزای موقت است تا زمان که شرکت وجود دارد معتبر است. ویزای E2 به سرمایه گذارانی  داده می شود که ایالت متحده آمریکا رابطه دوستی و تجاری داشته باشند که کشور ایران  در سال ۱۹۵۷ دارای پیمانی با آمریکا است. مزیت ها ویزای E2  برای سرمایه گذار خارجی این است که اجازه زندگی، کار و تحصیل در کشور آمریکا به او و همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال او اعطا می شود.

 

در این نوع ویزا سرمایه گذار فقط می تواند در بیزینس خود به اشتغال بپردازد. همسر او می تواند در خواست اجازه کار کند و در صورت موافقت برای هر کارفرمایی کار کند. این ویزا معمولا برای یک بازه ۲ ساله اعطا می شود و تا زمانی که تضادی در بیزینس مطرح شده با قانون  درحال کار آمریکا نباشد، قاعدتا مشکلی در تمدید  یا اخذ مجدد این ویزا نخواهد بود. نکته قابل توجه در خصوص ویزای E2  این است که مستقیم موجب دریافت گرین کارت ایالت متحده آمریکا نمیشود. اما اگرسرمایه گذار بیزینس خود را گسترش دهد وتوانایی خود را برای کسب درآمد ومنفعت رساندن  به اقتصاد آمریکا ( ایجاد شغل) اثبات کند می تواند از طریق ویزای EB5  برای گرین کارت آمریکا اقدام کند.

 

در این ویزا سرمایه گذار باید ۵۰ در صد از سهام بنگاه را داشته باشد. سهام کمتر از ۵۰ درصد به این معنی میباشد که متقاضی  میزان کنترل مورد نظر را در اختیار ندارد. در این ویزا باید اثبات کرد که مبلغ سرمایه گذاری   قاونی باشد مثلا از طریق حساب پس انداز، ارث و… به دست آمده باشد.

 

ویزای E2 امریکا

شرایط کلی ویزای سرمایه گذاری E2 :

حداقل سرمایه  برای این ویزا   200 هزار دلار می باشد، در صورت خرید بیزینس باید حداقل ۵۰ درصد سهام برای شخص متقاضی باشد. اثبات توانایی برای مدیریت بیزینس و همین طور داشتن سابقه کار مدیریتی  بسیار تاثیر گذار می باشد.

 

ویژگی های ویزای سرمایه گذاری E2 :

مبلغ سرمایه گذاری در این ویزا در مقایسه با سایر روش ها بسیار پایین تر است. امکان دریافت ویزای سرمایه گذاری E2 در ۶ ماه  و همینطور دریافت ویزا برای همسر وفرزندان زیر ۲۱ سال در این ویزا احتیاجی به ارائه مدرک زبان وتحصیلات نمی باشد. تبدیل ویزای سرمایه گذاری E2 به گرین کارت آمریکا و همچنین امکان تحصیل فرزندان  و اشتغال به کار همسر در کشور آمریکا را نیز فراهم می کند.

در نهایت با توجه به مطالبی که گفته شد، کشور آمریکا به دلیل اقتصاد پیشرفته و مطرح در سطح جهان مورد استقبال سرمایه گذاران در سراسر دنیا شده است. کشور آمریکا به دلیل مالیات پایینی که نسبت به سایر کشورهای دیگر دارد مکان مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد و گاها شنیده می شود که نسبت به کشور کانادا از ریسک کمتری در سرمایه گذاری برخوردار است، البته به طور قطعی پذیرفته نیست و برخی از افرادی که قصد سرمایه گذاری و مهاجرت از این طریق را دارند کشور آمریکا را برای سرمایه گذاری انتخاب می کنند.

 

 

ثبت شرکت در آمریکا:

 

آیا با انواع ثبت شرکت در آمریکا آشنایی دارید؟

آیا می دانید ثبت شرکت در آمریکا به چه صورت است؟

آیا می خواهید راجع به ثبت شرکت در آمریکا اطلاعاتی داشته باشید؟

 هزینه های ثبت شرکت در آمریکا چگونه می باشد؟

مدت زمان پروسه ثبت شرکت در آمریکا به چه صورت است؟ 

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در آمریکا شامل چه مدارکی خواهد بود؟

آیا با ثبت شرکت در آمریکا می توان به اخذ اقامت آمریکا رسید؟

آیا روند ثبت شرکت در آمریکا میسر و امکان پذیر خواهد بود؟

در ابتدا ثبت شرکت در آمریکا  که با توجه به اینکه ایالات متحده ی آمریکا دارای یک نظام سرمایه داری و اقتصاد مقتدر می باشد، به روش های مختلفی می توان در این کشور ثبت شرکت انجام داد. انواع شرکت های سهامی و شرکت های با مسولیت محدود را در آمریکا میتوان به ثبت رساند اما برای افراد غیر مقیم ایالات متحده تنها در بعضی از موارد می توان موفق به ثبت شرکت در آمریکا شد. انواع شرکت ها را زمانی می توان در آمریکا به ثبت رساند که خود افراد مقیم آمریکا باشند، از جمله اینکه شرکت های سهامی  یا همان شرکت های نوع S را تنها افراد مقیم می توانند به ثبت برسانند، زیرا یک سری الزامات و تعهدات برای این افراد تعریف شده است که از جمله ی این الزامات زندگی کردن مدیران شرکت سهامی و افراد سهامدار در خود آمریکا می باشد. با این توضیح افراد بسیاری خواهان ثبت شرکت در آمریکا بوده اما تمایلی به پرداخت مالیات آن کشور را نداشته و قصد معافیت از مالیات را دارند و می خواهند شرکت خود را در منطقه ای از آمریکا ثبت کنند که از این امر مستثنی باشند. اینگونه افراد برای ثبت شرکت در آمریکا می توانند نوعی از شرکت با مسولیت محدود به نام ccorp و یا LLC را به جای شرکت های سهامی به ثبت برسانند.

 

از مهمترین مزیت های ثبت شرکت در آمریکا از نوع LLC این است که مالیات تنها بر اجناس فروخته شده در آن شرکت تعلق می گیرد.

 

 

مهم ترین بحث در رابطه با ثبت شرکت در آمریکا، هزینه های مورد نیاز جهت ثبت شرکت در این کشور می باشد:

هزینه های ثبت شرکت در آمریکا در هر کدام از ایالت های این کشور متفاوت خواهد بود. سرمایه ی اولیه برای ثبت شرکت در آمریکا می تواند از ۱ دلار شروع شود همچنین مدت زمان لازمه برای انجام این پروسه ممکن است از دو هفته الی دو ماه باشد. هم اکنون در ایالت های نیویورک، ایالت وایومینگ، ایالت دلاور و ایالت نوادا میتوان این نوع شرکت ها را ثبت کرد.

از جمله مزیت های ثبت شرکت  ( LLC ) در آمریکا :

 • عدم احتیاج به حضور مدیران شرکت و همچنین سهامداران شرکت های LLC و عدم منع تشکیل جلسات هیئت مدیره حتی خارج از ایالات متحده ی آمریکا
 • الزامی وجود ندارد که اعضای هیئت مدیره حتما از سهامداران این شرکت ها باشند.
 • درایالت های مختلف تنها به ۱ نفر یا ۳ نفر جهت ثبت شرکت احتیاج است.
 • در بعضی از ایالت های آمریکا هیچ گونه مالیاتی بر درآمد این نوع شرکت ها وجود ندارد.
 • هم چنین در بعضی از ایالت های دیگر جهت کارهای اولیه ی ثبت شرکت احتیاجی به سرمایه ی زیاد نخواهد بود.
 • مدارک مورد نیاز برای راه اندازی یک شرکت ایالات متحده

 

 

ثبت شرکت در امریکا

 

 بررسی دقیق تر ثبت شرکت در آمریکا( ایالت های مختلف ):

الف) از شرایط مورد نیاز ثبت شرکت LLC در منطقه دلاور در آمریکا:

در رابطه با ثبت شرکت  در آمریکا می توان بیان نمود که ایالت های گفته شده و گزینه ی انتخابی برای افراد خواهان ثبت شرکت در آمریکا در ۹۰ درصد موارد، ایالت دلاور خواهد بود. این ایالت به دلایل زیادی همچون پایین بودن نرخ مالیات و هموار بودن شرایط اقتصادی و تجارتی برای افراد سهامدار به یک منطقه ی پرطرفدار جهت شرکت LLC تبدیل شده است.

 

 

شرایط و مراحل ثبت شرکت در این ایالت به صورت زیر خواهد بود :

 • احتیاج به کمترین سرمایه ی ممکن (۱ دلار)
 • سرپرست مورد نیاز یک نفر خواهد بود.
 • در اساسنامه ی این شرکت احتیاجی به ذکر نام سرپرستان نخواهد بود.
 • عدم احتیاج به اقامت سرپرستان در ایالات متحده ی آمریکا
 • عدم تشابه نام شرکت با نام شرکت های دیگر
 • هزینه ی سالیانه ی موردنیاز جهت نگهداری ۲۹۰ دلار بوده که تاریخ اول ژانویه، سررسید آن خواهد بود.
 • برای کارفرما یک کد شناسایی جهت امور پرداخت مالیات ضروری خواهد بود.
 • افزودن بر میزان اعتبار و سرمایه ی اولیه سبب افزایش در هزینه ها خواهد بود.
 •  

هزینه های دفتر و شرکت LLC  که شامل هزینه های فکس ، تلفن ، ایمیل و … می باشد. تقریبا ماهی ۳۰ دلار خواهد بود. همچنین ۱۰۰ دلار دیگر تحت عنوان سپرده باید یک ماه از تاریخ ختم قرارداد واریز شود. در خصوص مالیات های ایالت دلاور می توان بیان نمود که مالیات ها تقریبا صفر می باشد، با بیان این نکته که شرکت های این ایالت موظف به پرداخت یک مالیات سالانه برای نمایندگی های شرکت ها خواهند بود.

مراحل ثبت شرکت در آمریکا در ایالت دلاور به صورت زیر خواهد بود :

 1. ارائه فرم درخواست ثبت شرکت در آمریکا
 2. کپی پاسپورت هر کدام از سهامداران و سرپرستان
 3. اثبات و ارائه ۵۰ درصد از هزینه های مورد نیاز جهت ثبت شرکت
 4. ارائه دو مورد از خدماتی که در طی ۳ ماه اخیر انجام داده است
 5. آیین نامه ی ثبت شرکت و مهر شرکت
 6. موافقت نامه ی ایالت دلاور
 7. هزینه های لازم در وزارت امور خارجه

 

 

ب )  موارد نیاز ثبت شرکت در ایالت کالیفرنیا :

این ایالت نیز از دیگر ایالت هایی می باشد که دارای امنیت تجارتی و اقتصاد پایدار و سرمایه داری پویا و دسترسی مناسب به بازار ایالت کالیفرنیاست که این ایالت نقطه ی جذبی جهت ثبت شرکت در آمریکا به حساب آید. فراهم بودن کسب و کار مناسب  در ایالت کالیفرنیا یک نکته ی مثبت دیگر برای این ایالت به شمار می رود.

1-احتیاج به کمترین سرمایه ی ممکن ( ۱ دلار )

2-سرپرست مورد نیاز یک نفر می باشد.

3-در اساسنامه ی شرکت ذکر نام سرپرستان اجباری نخواهد بود.

4-عدم ضرورت به اقامت سرپرستان در آمریکا

5-عدم تشابه نام شرکت با نام شرکت های دیگر

6-هزینه ی سالیانه ی مورد نیاز جهت نگهداری ۳۸۵ دلاربوده و تاریخ اول ژانویه سررسید آن خواهد بود.

7-برای کارفرما داشتن کد شناسایی جهت امور پرداخت مالیات ضروری خواهد بود.

8-ظرف ۳ ماه از تعیین صورتحساب مالیاتی که حدود ۸۰۰ دلار خواهد بود باید تسویه انجام شود.

 

هزینه های انجام شده در این زمینه شامل شرکت ثبت شده برای مدت ۱ سال، کپی مدارک مورد تایید و پرونده ی ارائه شده و همچنین ارائه یک گواهی عدم سوء پیشینه حدود ۹۰۰ یورو خواهد بود. پروسه ی این ثبت شرکت حدود ۲ هفته به طول خواهد انجامید. علاوه بر هزینه های فوق در ثبت شرکت در آمریکا در ایالت کالیفرنیا ، یک هزینه ی دیگر شامل هزینه های فکس، تلفن، ایمیل و سایر تسهیلات حدود ماهی ۳۰ دلار خواهد بود و همچنین ۱۰۰ دلار سپرده ی مورد نیاز که یک ماه از تاریخ ختم قرارداد باید واریز گردد.

 

 

مراحل ثبت شرکت در ایالت کالیفرنیا  :

 

 1. ارائه فرم درخواست ثبت شرکت در آمریکا
 2. کپی پاسپورت هر کدام از سهامداران و سرپرستان
 3. اثبات و ارائه ۵۰ درصد از هزینه های مورد نیاز جهت ثبت شرکت
 4. ارائه دو مورد از خدماتی که در طی ۳ ماه اخیر انجام داده است.
 5. آیین نامه ی ثبت شرکت و مهر شرکت
 6. موافقت نامه ی ایالت کالیفرنیا
 7. هزینه های لازم در وزارت امور خارجه

 

 

ج ) از شرایط مورد نیاز ثبت شرکت  در ایالت نوادا :

ایالت نوادا نیز همچون ایالت های کالیفرنیا و دلاور جزء مناطق امن تجارتی و اقتصادی می باشد، با توجه به اینکه مالیات و قوانین کسب  و کار در این ایالت انعطاف پذیری بیشتری دارد که باعث جذب سرمایه گذار در ایالت شده است. بر این اساس و همچنین طبق آمار ارائه شده حدود ۱۲ درصد شرکت ها در این ایالت تحت نظارت و مدیریت افراد غیر مقیم می باشد .

 

 1. احتیاج به کمترین سرمایه ی مورد نظر (۱ دلار)
 2. سرپرست مورد نیاز یک نفر خواهد بود.
 3. در اساسنامه ی شرکت به ذکر نام سرپرستان هیچ ضرورتی وجود نخواهد داشت.
 4. عدم اجبار به اقامت سرپرستان در آمریکا
 5. عدم تشابه نام شرکت با نام شرکت های دیگر
 6. هزینه ی سالیانه ۶۵۰ دلار می باشد و تاریخ اول ژانویه سررسید آن خواهد بود.
 7. برای کارفرما داشتن کد شناسایی جهت امور پرداخت مالیات ضروری خواهد بود.
 8. ظرف ۲ ماه از تعیین صورتحساب و تشکیل پرونده یک حساب ۱۶۵ دلاری باید تسویه انجام گردد. طول انجام این پروسه حدود یک الی دو هفته خواهد بود، هزینه های مورد نظر دیگر ثبت شرکت در آمریکا در ایالت نوادا، مانند هزینه های تلفن، فکس، ایمیل و … مانند دیگر ایالت ها ماهی ۳۰ دلار خواهد بود و همچنین ۱۰۰ دلار سپرده ی مورد نیاز از تاریخ ختم قرارداد که باید طبق اصول واریز گردد.

 

مراحل ثبت شرکت در ایالت نوادا :

 1. ارائه ی فرم درخواست ثبت شرکت
   در آمریکا
 2. کپی پاسپورت هر یک از سهامداران و سرپرستان
 3. اثبات و ارائه ی ۵۰ درصد از هزینه های مورد نیاز جهت ثبت شرکت
 4. ارائه ی دو
 5.  مورد از خدماتی که در طی ۳ ماه اخیر انجام داده است.
 6. آیین نامه ی ثبت شرکت و مهر شرکت
 7. موافقت نامه ایالت نوادا
 8. هزینه های لازم در وزارت امور خارجه

 

چگونگی اخذ اقامت دائم آمریکا ازطریق ثبت شرکت در آمریکا:

 با توجه به آنچه که در فوق ذکر گردید و اینکه ثبت شرکت در آمریکا از نوع LLC معمولا از پرداخت مالیات مد نظر در ایالت های مختلف معاف می باشند و خود اشخاص متقاضی در کشور آمریکا حضور رسمی نخواهند داشت، به اخذ اقامت دائم آمریکا نیز ختم نخواهد شد . همچنین با توجه به پیچیدگی هایی که در ثبت شرکت در آمریکا وجود دارد معمولا این نوع اقدام جهت مهاجرت و ثبت شرکت کمتر مورد توجه بوده اما در مقابل ثبت شرکت در اروپا بیشتر مورد توجه و درخواست متقاضیان اخذ اقامت دائم قرار خواهد گرفت . اینگونه افراد به راحتی و با کمترین ریسک به اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت خواهند رسید و پس از آن می توانند به راحتی برای مهاجرت به آمریکا از بهترین روش و کوتاه ترین و کم ریسک ترین روش ممکن اقدام خواهند نمود.

رویال اپلای معتبرترین در زمینه ی انواع روش های مهاجرتی از جمله ثبت شرکت در آمریکا از طریق وکلای رسمی و مشاورین مجرب و مسلط در زمینه ی امور حقوق بین الملل در دفتر تهران آماده ی هرگونه مشاوره و کمک به شما عزیزان خواهد بود. شما همواره می توانید از طریق تلفن و به صورت رایگان تماس حاصل فرموده و مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید.