مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

 

دنیا همیشه برای ما ایرانی ها جذابیت های خاص خودش را داشته است. امروز ایالات متحده آمریکا میزبان بسیاری از ایرانی هایی است که مقیم این کشور هستند و سهم بزرگی در اقتصاد، آموزش، هنر و موارد دیگر کشور آمریکا داشته و دارند.

حقوق مهاجرت آمریکا:

مهاجرت به کشور آمریکا یکی از تخصص های موسسه رویال اپلای می باشد که هر ساله تعداد زیادی پرونده موفق ضامن این ادعاست. فراموش نکنید در هرمرحله از کار می توانید روی کارشناسان و وکلای ایرانی و خارجی موسسه مهاجرتی رویال اپلای حساب کنید. 

 

 

مهاجرت به ایالات متحده آمریکا:

آمریکا یا ایالات متحده آمریکا، کشوری در آمریکای شمالی است و پایتخت آن شهر واشینگتن دی سی. می باشد. این کشور سومین کشور پر جمعیت و سومین کشور پهناور جهان است و از لحاظ نژادی و گوناگونی مردم، متنوع‌ ترین کشور جهان شناخته می‌شود. این کشور با تولید ناخالص داخلی بیش از ۱۳۰۰۰ میلیارد دلار در سال و ۱۹٪  قدرت خرید جهان ، بزرگترین اقتصاد در میان کشورهای جهان را دارا است.

 

 

تحصیل در آمریکا

تحصیل در آمریکا

 
 

تحصیل در آمریکا:

ما در موسسه رویال اپلای یک امکان بی مانند برای متقاضیان تحصیل در این کشور فراهم نموده ایم که شما می توانید در برترین و معتبرترین دانشگاه های این کشور تحصیل کنید. در بسیاری از موارد چنانچه زبان شما در سطح خوبی باشد دیگر نیازی به مدرک آیلتس یا تافل هم نخواهید داشت. 

 

 مهاجرت به آمریکا:

تعداد متقاضیان تحصیل در آمریکا، مهاجرت به آمریکا و اخذ اقامت آمریکا (گرین کارت) در مقایسه با هر کشوری بالاتر است. آمریکا به عنوان اولین قدرت اقتصادی جهان با بزرگ ترین منابع طبیعی و صنایع پیشرفته به مقصدی مطلوب برای بسیاری از این افراد تبدیل شده است.

 

 کار در آمریکا:

ویزای کاری این کشور گسترده ترین دسته در بین دیگر دسته ها می باشد. هدف از این بخش معرفی مهم ترین ها می باشد که در مقاله های جداگانه به آن می پردازیم. 

 

سرمایه گذاری در آمریکا:

مهاجرت سرمایه گذاری یکی از راه های مهاجرت و اخذ اقامت در این کشور می باشد، دیگر روش های مهاجرت از طریق تخصص و اخذ اقامت از طریق خرید ملک و اخذ ویزای کار می باشد. سرمایه گذاری در آمریکا با ویزای EB-5 دارای شرایط خاصی است ،که اشخاص در صورت داشتن شرایط می توانند از امکانات این ویزای سرمایه گذاری بهره مند شوند..

 

چنانچه قصد مهاجرت به کشور ایالات متحده امریکا و همینطور نیاز به آگاهی از قوانین این کشور دارید، همین حالا با رویال اپلای تماس بگیرد. فراموش نکنید کارشناسان و وکلای رویال اپلای همواره کنار شما هستند. 

 

با کارشناسان و وکلای با تجربه رویال اپلای همراه باشید.

تلفن تماس: ۲۲۴۰۹۱۹۱ –۲۲۴۰۸۱۸۱۲۲۴۰۷۱۷۱

آدرس: ولنجک ، نبش خیابان چهاردهم، ساختمان وفا، واحد۲۰۱

برای رفتن به صفحه فرم درخواست مشاوره رایگان کلیک کنید.