سیستم اکسپرس انتری چیست؟

ویزای اکسپرس اینتری

 

 

سیستم اکسپرس انتری کشور کانادا: Express Entry

 اکسپرس انتری مهاجران با مهارت را بر اساس توانایی هایشان به عنوان مقیمان دائم کشور کانادا انتخاب می کند تا در کانادا سکونت کنند و بخشی از اقتصاد کانادا باشند، یک سیستم جدیدی برای مدیریت وجود دارد نشان می دهد چطور افراد با مهارت و تجربه ی کاری درخواست مهاجرت به کانادا را بکنند، این سیستم اکسپرس انتری Express Entry نامیده می شود.

 

اکسپرس انتری کشور کانادا چطور کار می کند:

سیستم اکسپرس انتری برای مدیریت درخواست هایی که برای اقامت دائم کشور کانادا می شود تحت عنوان برنامه های مهاجرتی اقتصاد فدرال مورد استفاده قرار می گیرد. که به سه دسته عمده تقسیم می شود.:

  • برنامه ی اسکیل ورکر فدرال کانادا

 

  •  برنامه تجارت ماهرانه فدرال کانادا

 

  •  کلاس تجربه ی کار کانادایی

 

  • SKILLED WORKER

در سیستم اسکیل ورکر (به انگلیسی) شما می توانید بدون محدودیت در رشته تحصیلی و شغلی و با تکیه بر مهارت ها و تخصص خود به صورت آنلاین تقاضای بررسی برای دریافت این ویزا می کنید و اگر امتیاز لازم را به دست بیاورید، می توانید برای اقامت در کشور کانادا اقدام کنید.

در این صفحه می توانید .

 

سیستم اکسپرس انتری کشور کانادا

سیستم اکسپرس انتری دو مرحله دارد: 

مرحله ی اول: کاندید هایی که قابلیت ورود دارند به صورت آنلاین، پروفایل اکسپرس انتری را تکمیل می کنند:

اطلاعاتی شامل:

 

  • مهارت ها

 

  • تجربه کاری

 

  •  مهارت و توانایی زبان انگلیسی و فرانسه بسته ایالت مورد نظر

 

  •  تحصیلات و جزئیات دیگری که برای ارزیابی به ما کمک خواهد کرد و در ادامه به آن ها می پردازیم.

 

در این مرحله حداقل امتیازی که باید کسب کنید ۶۷ است؛ شما می توانید این امتیازات را از ۶ طریق به دست آورید.

 

 

روش های کسب امتیاز اکسپرس انتری کشور کانادا

 

* از طریق مدرک زبان:

حداکثر امتیازی که از این مهارت می توانید کسب کنید ۲۸ امتیاز است که هرچه نمره ی بالاتری کسب کنید، امتیاز بالاتری خواهید گرفت. کسب این مهارت ضوابط مربوط به خودش را دارد که برای اطلاع از آن می توانید با ما تماس حاصل کنید. داشتن مدرک زبان فرانسه نیز امتیاز جداگانه ای خواهد داشت حتما در نظر داشته باشیدکه مدرک زبان از شروط لازم است.  

* از طریق تحصیلات:

در این مهارت با توجه به مقاطع تحصیلی تان حداکثر تا۲۵ نمره می توانید کسب کنید. مدارک شما باید مورد تایید اداره ی شهروندی و مهاجرت کانادا باشد.

از طریق تجربه کاری:

در این مهارت با توجه به تعداد سال هایی که کار کردید و در آن درآمد داشتید می توانید حداکثر ۱۵ امتیاز کسب کنید.

از طریق سن:

حداکثر امتیاز این موضوع ۱۲ ، می باشد که از سن ۱۸ سال محاسبه می شود و بالاترین امتیاز را افراد دارای سنین ۱۸تا ۳۵سال کسب می کنند

* اگر یک پیشنهاد شغلی تمام وقت و با درآمد در کانادا برای شما موجود باشد ۱۰ امتیاز دیگر کسب خواهید کرد

 

از طریق گزینه سازگار پذیری که شامل مدرک زبان همسرتان که نمره ی کافی را دریافت کرده باشدو همچنین سابقه تحصیلی شما در کانادا می باشد، سابقه ی کارشما و همسرتان در کانادا، استخدام هماهنگ شده در کانادا و وجود بستگان درجه یک شما در این کشورکه برای هرکدام امتیاز جداگانه ای در نظر گرفته شده است. برای اطلاع از جزئیات دقیق این امتیازات می توانید با ما تماس حاصل کنید.

جمع امتیازات مذکور ۱۰۰امتیاز می باشد که شما باید حداقل ۶۷امتیاز برای استفاده از این روش کسب کنید. امتیازها در فضای مجازی که به اصطلاح به آن استخر گفته می شود قرار می گیرند. ورود به استخر صدور دعوت نامه ی درخواست برای اقامت دائم را تضمین نمی کند، بلکه برای آن شما باید در مرحله ی دوم امتیاز لازم را کسب کنید..

 

 

مرحله ی دوم کسب ویزای اکسپرس انتری کشور کانادا:

* کسانی که در استخر بیشترین امتیاز را آوردند می توانند برای اقامت دائم کانادا درخواست دهند که ۶۰ روز برای ارائه ی درخواست شان زمان دارند.

* حداکثر امتیاز قابل کسب در این مرحله ۱۲۰۰ امتیاز می باشد که ۶۰۰ تای آن تنها مربوط به پیشنهاد کاری در کانادا می باشد و ۶۰۰ تای بعد به خود شخص مربوط می شود.

* عوامل انسانی:

در این گزینه افراد از سن، تحصیلات، زبان و تجربه ی کار کانادایی شان با وجو داشتن همسر یا بدون آن امتیازات متفاوتی کسب می کنند.

* عامل مربوط به همسر:

در این قسمت افراد می توانند از تحصیلات، داشتن مدرک زبان و کار کانادایی همسرشان، هرکدام امتیازات جزئی ای را کسب کنند.

تطابق مهارت ها:

در این مرحله افراد با ترکیب چند مهارت به صورت جداگانه، امتیاز کسب می کنند؛ برای آگاهی از جزئیات این مهارت ها می توانید با مشاوران و وکلای برجسته ی موسسه رویال اپلای تماس حاصل کنید. جمع حداکثر هارت های مذکور در این سه گزینه ۶۰۰ امتیاز خواهد شد. امتیازات اضافی ای نیز برای استخدام هماهنگ شده و و نامزدی تعریف شده است که جمع تمام این امتیازات در مرحله ی دوم ۱۲۰۰ امتیاز می باشد..

 

 

مدت زمان مرحله دوم کسب امتیاز اکسپرس انتری کشور کانادا

متقاضیان اقامت دائم کانادا که از این روش استفاده می کنند، تا ۱۲ ماه در این استخر خواهند ماند، و پس از آن در صورت عدم دریافت دعوت نامه باید مجددا برای ورود به استخر پروفایل جدید بسازند..

اخذ ویزای کار کانادا از طریق مجوز کار یکی از سریع ترین شیوه های مهاجرتی به کانادا و دریافت ویزای مربوطه می باشد، برای اخذ ویزای کار کانادا این مجوز و اینکه درخواست خود را چطور کامل کنید تا اداره منابع انسانی کانادا به شما تاییدیه بدهد حتماً با مشاوران و وکلای موسسه ما تماس حاصل فرمایید تا با صرف هزینه ی کمتر در اسرع وقت زندگی در کشور پهناور کانادا و ویزای آن را تجربه کنید.

 

با کارشناسان و وکلای با تجربه رویال اپلای همراه باشید

تلفن تماس:  ۲۲۴۰۹۱۹۱-۲۲۴۰۸۱۸۱-۲۲۴۰۷۱۷۱

آدرس: ولنجک ، نبش خیابان چهاردهم، ساختمان وفا، واحد۲۰۱

برای رفتن به صفحه فرم درخواست مشاوره رایگان کلیک کنید.

دیدگاه کاربران